• دعوت به همکاری- اردیبهشت 99

   


  آزمایشگاه بزرگ اَرَس واقع در شیراز، خیابان مشیر فاطمی، خیابان هدایت، 50 متر بعد از پارکینگ هدایت، جهت تکمیل کادر فنی و پذیرش خود ، اقدام به استخدام نیرو با شرایط زیر می کند:

   

  چند نفر خانم با مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد مرتبط با آزمایشگاه که ترجیحا از دانشگاههای دولتی فارغ التحصیل شده باشند، جهت کار در بخش فنی آزمایشگاه در شیفت صبح یا عصر ، بنا به صلاحدید مدیریت (شیفت صبح از ساعت 7 تا 2 بعدازظهر و شیفت عصر از ساعت 2 بعد از ظهر تا 10 شب- برای ساعت 10 شب سرویس برگشت وجود دارد)

  الویت با رشته  علوم آزمایشگاهی می باشد.

   

  چند نفر خانم با مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد مرتبط با کامپیوتر که از دانشگاههای دولتی فارغ التحصیل شده باشد، جهت کار در بخش پذیرش آزمایشگاه بصورت شیفت در گردش ( بعضی از روزهای هفته از ساعت 7 صبح لغایت 2 بعد از ظهر و بعضی از روزهای هفته 2 بعد ازظهر لغایت 10 شب )  ❗️شرایط :

  الف)حقوق و مزایای مصوبه اداره کار شامل حقوق ثابت ، اضافه کاری (در صورت انجام) ، مرخصی ، بن ، حق مسکن ، حق اولاد، عیدی،  پاداش، سنوات و....

  ب) بیمه

  ج) روزهای تعطیل رسمی و جمعه ها ، آزمایشگاه تعطیل می باشد. (پنج شنبه ها برای شیفت کاری عصر، تعطیل می باشد).

  د)  سابقه کار جهت کار در آزمایشگاه ملاک نمی باشد و برای افرادی که سابقه کار نداشته باشند، ولی در مصاحبه قبول شوند، پس از تایید نهایی ، یک دوره آموزشی برگزار خواهد شد. واضح است که در مدتی که افراد تحت آموزش می باشند، حقوق و مزایا دریافت نمیکنند. مدت زمان آموزش ، حداکثر دوماه برآورد می شود که البته بسته به توانمندی فرد، می تواند کوتاهتر باشد.

   

  ه) جهت اعلام آمادگی برای شرکت در جلسه مصاحبه، بایستی ابتدا فرم مربوط به مشخصات را تکمیل و سپس پرینت نمائید و حتما در روز مصاحبه به همراه داشته باشید.

   

  و)  استخدام از طریق مصاحبه انجام خواهد گرفت و شروع ثبت نام از شنبه 13/02/99 لغایت  دوشنبه 15/02/99 می باشد. جهت رزرو وقت برای مصاحبه، پس از تکمیل و پرینت فرم مشخصات در سایت،  با شماره ثابت آزمایشگاه تماس بگیرید. بعد از مرحله مصاحبه چند نفر انتخاب می شوند و طی دو روز مورد سنجش ( از نظر اخلاق و تعامل با سایر پرسنل) قرار می گیرند و نهایتا دو نفر انتخاب خواهند شد( به صلاحدید سوپروایزر و مسئول بخش) و بقیه افراد در لیست رزرو قرار می گیرند تا در صورتیکه فرد انتخاب شده، از عهده مرحله آموزش بدرستی بر نیاید، دعوت به کار شوند.

  ⏱ساعت تماس 10 صبح تا 6 بعد از ظهر می باشد.

  لطفا فقط با تلفن ثابت آزمایشگاه و در ساعات ذکر شده و در محدوده تاریخ مذکورتماس بگیرید

  شماره تماس 32363123- 071  الی 26

  پر کردن فرم مشخصات، به نشانه موافقت با شرایط فوق می باشد.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر و دانلود فرم مشخصات لطفا کلیک کنید.