• دعوت به همکاری در کافی شاپ آزمایشگاه- دی 98

   

  آزمایشگاه بزرگ اَرَس (از مجموعه آزمایشگاه های نشاط) واقع درشیراز، خیابان مشیرفاطمی، خیابان هدایت شرقی، 50 متر بالاتر از پارکینگ طبقاتی هدایت، جهت تکمیل کادر پذیرش خود ، اقدام به استخدام نیرو با شرایط زیر می کند:

   

  یک نفر خانم جهت کار در کافی شاپ آزمایشگاه جهت پذیرایی از مراجعین،  با شرایط زیر :

  - خوش برخورد، منظم با فن بیان بالا

  - ساعت کار به صورت 4 ساعت صبح و 4 ساعت عصر با نظر سوپروایزر محترم آزمایشگاه  ❗️شرایط :

  الف)حقوق و مزایای مصوبه اداره کار شامل حقوق ثابت ، اضافه کاری (در صورت انجام) ، مرخصی ، بن ، حق مسکن ، حق اولاد، عیدی،  پاداش، سنوات و....

  ب) بیمه

  ج) روزهای تعطیل رسمی و جمعه ها و پنج شنبه ها عصر، کافی شاپ آزمایشگاه تعطیل می باشد

   

  د)  استخدام از طریق مصاحبه انجام خواهد گرفت و شروع ثبت نام از یکشنبه 22/10/98 لغایت سه شنبه  24/10/98 می باشد. جهت رزرو وقت برای مصاحبه، با شماره ثابت آزمایشگاه تماس بگیرید. بعد از مرحله مصاحبه چند نفر انتخاب می شوند و طی دو روز مورد سنجش ( از نظر اخلاق و تعامل با سایر پرسنل) قرار می گیرند و نهایتا دو نفر انتخاب خواهند شد( به صلاحدید سوپروایزر و مسئول بخش) و بقیه افراد در لیست رزرو قرار می گیرند تا در صورتیکه فرد انتخاب شده، از عهده مرحله آموزش بدرستی بر نیاید، دعوت به کار شوند.

  ⏱ساعت تماس 10 صبح تا 6 بعد از ظهر می باشد.

  لطفا فقط با تلفن ثابت آزمایشگاه و در ساعات ذکر شده و در محدوده تاریخ مذکورتماس بگیرید

  شماره تماس 26-32363123-071


 • دعوت به همکاری در بخش پذیرش- دی 98

   


  آزمایشگاه بزرگ اَرَس واقع درشیراز، خیابان مشیرفاطمی، خیابان هدایت شرقی، 50 متر بالاتر از پارکینگ طبقاتی هدایت، جهت تکمیل کادر پذیرش خود ، اقدام به استخدام نیرو با شرایط زیر می کند:

    چند نفر خانم با مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد مرتبط با کامپیوتر که از دانشگاههای دولتی فارغ التحصیل شده باشد، جهت کار در بخش پذیرش آزمایشگاه بصورت شیفت در گردش ( بعضی از روزهای هفته از ساعت 7 صبح لغایت 2 بعد از ظهر و بعضی از روزهای هفته 2 بعد ازظهر لغایت 10 شب)


  ❗️شرایط :

  الف)حقوق و مزایای مصوبه اداره کار شامل حقوق ثابت ، اضافه کاری (در صورت انجام) ، مرخصی ، بن ، حق مسکن ، حق اولاد، عیدی،  پاداش، سنوات و....

  ب) بیمه

  ج) روزهای تعطیل رسمی و جمعه ها ، آزمایشگاه تعطیل می باشد. (پنج شنبه ها برای شیفت کاری عصر، تعطیل می باشد).

  د)  سابقه کار جهت کار در آزمایشگاه ملاک نمی باشد و برای افرادی که سابقه کار نداشته باشند، ولی در مصاحبه قبول شوند، پس از تایید نهایی ، یک دوره آموزشی برگزار خواهد شد. واضح است که در مدتی که افراد تحت آموزش می باشند، حقوق و مزایا دریافت نمیکنند. مدت زمان آموزش ، حداکثر دوماه برآورد می شود که البته بسته به توانمندی فرد، می تواند کوتاهتر باشد.

   

  ه) جهت اعلام آمادگی برای شرکت در جلسه مصاحبه، بایستی ابتدا فرم مربوط به مشخصات را دانلود و سپس تکمیل نمائید و حتما در روز مصاحبه به همراه داشته باشید.

   

  و)  استخدام از طریق مصاحبه انجام خواهد گرفت و شروع ثبت نام از یکشنبه 22/10/98 لغایت دوشنبه  23/10/98 می باشد. جهت رزرو وقت برای مصاحبه، پس از دانلود و  تکمیل فرم مشخصات در سایت،  با شماره ثابت آزمایشگاه تماس بگیرید. بعد از مرحله مصاحبه چند نفر انتخاب می شوند و طی دو روز مورد سنجش ( از نظر اخلاق و تعامل با سایر پرسنل) قرار می گیرند و نهایتا دو نفر انتخاب خواهند شد( به صلاحدید سوپروایزر و مسئول بخش) و بقیه افراد در لیست رزرو قرار می گیرند تا در صورتیکه فرد انتخاب شده، از عهده مرحله آموزش بدرستی بر نیاید، دعوت به کار شوند.

  ⏱ساعت تماس 10 صبح تا 6 بعد از ظهر می باشد.

  لطفا فقط با تلفن ثابت آزمایشگاه و در ساعات ذکر شده و در محدوده تاریخ مذکورتماس بگیرید

  شماره تماس 26-32363123-071

  پر کردن فرم مشخصات، به نشانه موافقت با شرایط فوق می باشد.

  پر کردن فرم مشخصات در آدرس زیر:

  http://job.neshatlab.ir/